SZKÍTA Egyesület Logó

Szent Korona Igazsága Tanácsadó és Jogvédő Egyesület

A szkíta önkormányzatok szabadulásunk kulcsai? – Dr. Pócs Alfréd, Jakab István

 

Génjeink állítólag mélyen őrzik szkítaságunkat. Soha nem is lehet belőlünk azt kitörölni. Szkítaságunk addig nem is fog nyugodni, amíg újra ki nem fejezheti szabadon azokat az erkölcsi értékeket, normákat, amiket hajdan képviselt.

Nagy, történelmi változások idejét éljük. Most teret kaphatnak újra az igazi értékek. Nem tétlenkedhetünk, és stratégiát kell váltanunk. Be kell fejezni, hogy a dolgok ellen harcolunk és küzdünk. Csak az hozhat eredményt, ha valami mellé állunk, ha valamiért teszünk. Amit most tehetünk, hogy kiállunk önmagunkért, azért, akik már úgy is vagyunk. Már megtanulhattuk, hogy önmagunk megtagadása örök szenvedést és kárhozatot hoz. El kell kezdeni felvállalni magunkat a legmélyebb és legmagasabb szinteken egyaránt. A népszámlálás egy lehetőség ezen őszinte felvállalás kinyilvánítására.

 

Keresés

Eseménynaptár

Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Elolvastam és elfogadom az Adatvédelmi tájékoztató-t

Támogassa egyesületünket!

Az egyesület adományokból tartja fenn magát.

Kérjük, amennyiben teheti, támogasson minket adományával az alábbi számlaszámon:

Szent Korona Igazsága Tanácsadó és Jogvédő Egyesület (SZKÍTA JE)
1052 Budapest Semmelweis u. 1-3. fszt.401.

Magyarországról:
OTP: 11702043-21461651

Külföldről:
IBAN: HU91117020432146165100000000
SWIFT: OTPVHUHB

Adószám: 19322236-1-41
Cégjsz: 01-10-041585

Mentés
Süti használat beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. Ha elutasítja a sütik használatát, előfordulhat, hogy a weboldal nem fog megfelelően működni. Ezeket a beállításokat később is módosíthatja a bal alsó sarokban található buborékra kattintva.
Mindet elfogadom
Mindet elutasítom
Süti tájékoztató
Nélkülözhetetlen sütik
Session
Elfogadom
Elutasítom
Chat modul sütik (25 db)
A chat ablak működéséhez szükséges sütik.
chat.chatra.io
Ha ezeket a sütiket letiltja, akkor a chat szoba nem fog működni.
Elfogadom
Elutasítom
Látogatás számlálóhoz szükséges süti (1 db)
Saját, belső használatú modul. A látogatás időpontja és helye alapján statisztikát készít a látogatók számáról és földrajzi helyéről. Az adatok nem kerülnek továbbításra 3. személy részére.
szkitaegyesulet.hu
Visitor Counter
Elfogadom
Elutasítom