SZKÍTA Egyesület Logó

Szent Korona Igazsága Tanácsadó és Jogvédő Egyesület

Nyílt levél Pintér Sándor belügyminiszter úrnak

Az alábbi levelet 2022. 07. 13-án küldtük el Pintér Sándor belügyminiszter úrnak, mindezidáig választ nem kaptunk rá:

"Pintér Sándor
belügyminiszter úrnak
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

Tisztelt Miniszter úr!

 

Ezúton tájékoztatom, hogy a sikeres előző kettő után ez évben 2022. augusztus 12-14-ig megrendezzük a III. Nemzetközi Tudományos COVID Konferenciát Budapesten. Biztosak vagyunk benne, hogy a helyes intézkedések meghozatalához szükség van a téma ismeretanyagának minden oldalról való megközelítésére és így rendezvényünk hiányt pótló. A rendezvénnyel nem a Kormány ellen, hanem épp érte szeretnénk tenni. Azt szeretnénk, ha a felvonultatott tudományos adatok segítenék a Kormányt abban, hogy sikeresen kivezesse népünket a felesleges lezárások, járvány intézkedések, oltások rendszeréből és adekvát kevesebb mellékhatással járó döntésekkel tudna válaszolni a kihívásokra.

 

A rendezvényünkön orvosok, más szakemberek, tudományos fokozattal rendelkezők, akadémiai tagok is előadást tartanak és csupán a bátor ellenvélemény, az eddigi vezető narratíva érvei, vagy a párbeszéd hiányzik. Erre elsősorban az ország orvostársadalmának lenne szüksége, mert ők azok, akik leginkább megszenvedik a tudományos viták hiányát. Ebben kérem az Ön segítségét. Kérem, hogy olyan szakmailag felkészült egészségpolitikusokat, tudós kollégákat küldjön el a konferenciánkra, akik kellően nyitottak az értelmes párbeszédre és a tudományos vitára. Készek vagyunk alkalmat biztosítani előadásra, vagy kerekasztal beszélgetésbe őket bevonni.

 

Hiszem azt, hogy egy oldalon, az emberek oldalán állunk, így feszülten várom az Ön válaszát és támogatását.

 

A konferencia programjának, szervezésének jelenlegi állásáról itt tájékozódhat: https://caraka.hu/

 

Nagyrabecsüléssel üdvözli


Dr.Tamasi József
belgyógyász, népegészségtan szakorvosa
a konferencia szervező bizottságának vezetője
Telefon: 06 20 9 253053"

Keresés

Eseménynaptár

Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Elolvastam és elfogadom az Adatvédelmi tájékoztató-t

Támogassa egyesületünket!

Az egyesület adományokból tartja fenn magát.

Kérjük, amennyiben teheti, támogasson minket adományával az alábbi számlaszámon:

Szent Korona Igazsága Tanácsadó és Jogvédő Egyesület (SZKÍTA JE)
1052 Budapest Semmelweis u. 1-3. fszt.401.

Magyarországról:
OTP: 11702043-21461651

Külföldről:
IBAN: HU91117020432146165100000000
SWIFT: OTPVHUHB

Adószám: 19322236-1-41
Cégjsz: 01-10-041585

Mentés
Süti használat beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. Ha elutasítja a sütik használatát, előfordulhat, hogy a weboldal nem fog megfelelően működni. Ezeket a beállításokat később is módosíthatja a bal alsó sarokban található buborékra kattintva.
Mindet elfogadom
Mindet elutasítom
Süti tájékoztató
Nélkülözhetetlen sütik
Session
Elfogadom
Elutasítom
Chat modul sütik (25 db)
A chat ablak működéséhez szükséges sütik.
chat.chatra.io
Ha ezeket a sütiket letiltja, akkor a chat szoba nem fog működni.
Elfogadom
Elutasítom
Látogatás számlálóhoz szükséges süti (1 db)
Saját, belső használatú modul. A látogatás időpontja és helye alapján statisztikát készít a látogatók számáról és földrajzi helyéről. Az adatok nem kerülnek továbbításra 3. személy részére.
szkitaegyesulet.hu
Visitor Counter
Elfogadom
Elutasítom