SZKÍTA Egyesület Logó

Szent Korona Igazsága Tanácsadó és Jogvédő Egyesület

 
Volt egyszer EGY Konvoj...

 ...ahol mindenki ugyanazért az EGY célért küzdött, történetesen, hogy megfékezzük a gonosz háttérhatalom tervét, a COVID-diktatúrát – a kötelező oltásokat és az idióta, értelmetlen rendelkezéseket ráerőltessék az egész világra – hogy harcoljunk a szabadságunkért, és hogy támogassuk a Kanadai Kamionos Konvojt.

Csakhogy a háttérhatalom ezt nem nézte jó szemmel, aggódni kezdtek, hogy a tervüket nem tudják megvalósítani. Ezért a szokásos trükkjükhöz folyamodtak, az "Oszd meg és uralkodj" elvéhez.

Elhintettek a csapaton belül olyan információkat, miszerint a csapatból néhány embert a háttérhatalom támogat, és ezek az emberek ellenségek és rosszat akarnak. Ezért egy kis csoport kivált ebből a konvojból, és külön konvojt alakítottak. Ezzel a háttérhatalomnak máris sikerült elérnie a célját, hiszen az EGYSÉGES konvojt sikerült megosztaniuk.

Innentől kezdve ez a csoport mindenben elhatárolódott a "másik" csoporttól, Csakis külön rendezvényeket szerveztek, maguknak külön logót és nevet védtek le, és a másik csoport ellen uszították az embereket. Azt mondták magukról, hogy ők az "igazi" konvoj, a másik az "hamis". Most még azt is kitalálták, hogy akik akkor támogatták a korábbi, EGYSÉGES konvojt, azok valójában csakis őket támogatták. A "másik", maradék csoport tiszteletben tartotta a döntésüket, továbbra is szervezték a tiltakozó megmozdulásokat, de nem ők voltak azok, akik miatt ez a konvoj szétszakadt. Próbálták meggyőzni a különvált csoportot, hogy valójában EGY célért küzdünk, és talán össze kéne fognunk egymással, hogy erősek legyünk, de hiába.

Továbbra is mindkét csoport ugyanazért a célért küzdött teljes erejéből. De hogyan lehetne EGY célt elérni, ha nincs EGYSÉG? Ha még a hasonló gondolkodású és törekvésű emberek is egymás ellen fordulnak, és egymást támadják?

Ez egyébként tipikus titkosszolgálati stratégia. Ha valahol egy erősebb csoportot fedeznek fel, akik vélhetően veszélyeztetik a megbízóik – a háttérhatalom – tervét, akkor oda beszivárognak, és belső viszályt keltenek, hogy a csapat kettészakadjon, majd feloszoljon.

Kedves "másik" Konvoj! (Vagy egyik? – Mivel szerintetek mi vagyunk a "másik")

Mindannyian – Ti is és mi is – tudjuk, hogy sajnos a COVID-diktatúrának még nincs vége. Bár az emberek többsége ezt hiszi, meg vannak nyugodva, és ezért eszük ágában sincs bármilyen tiltakozó megmozduláson részt venniük. Ezért talán nem azzal kellene foglalkoznunk, hogy egymással hadakozzunk, egymás erőit gyengítsük, mert sokkal fontosabb célért kell küzdenünk. És mire az elaltatott emberek rájönnek, hogy mi folyik a háttérben, amíg mindenki a háborúval van elfoglalva, addigra már a kormányok aláírják a szerződést a WHO-val, és már késő lesz, mindannyian csapdában leszünk.

Biztosan lesznek közöttetek továbbra is olyanok, akik meg lesznek győződve arról, hogy Ti vagytok a "jó" konvoj, mi meg a "rossz". Ez csak egy kérés, hogy az egymással való acsarkodás helyett próbáljunk meg inkább mindannyian a célra fókuszálni, és Isten áldását kérjük EGYMÁSRA és MINDANNYIUNKRA, mert most nagyobb szükségünk van rá, mint valaha.

– Futó Ildikó  –

Keresés

Eseménynaptár

Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Elolvastam és elfogadom az Adatvédelmi tájékoztató-t

Támogassa egyesületünket!

Az egyesület adományokból tartja fenn magát.

Kérjük, amennyiben teheti, támogasson minket adományával az alábbi számlaszámon:

Szent Korona Igazsága Tanácsadó és Jogvédő Egyesület (SZKÍTA JE)
1052 Budapest Semmelweis u. 1-3. fszt.401.

Magyarországról:
OTP: 11702043-21461651

Külföldről:
IBAN: HU91117020432146165100000000
SWIFT: OTPVHUHB

Adószám: 19322236-1-41
Cégjsz: 01-10-041585

Mentés
Süti használat beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. Ha elutasítja a sütik használatát, előfordulhat, hogy a weboldal nem fog megfelelően működni. Ezeket a beállításokat később is módosíthatja a bal alsó sarokban található buborékra kattintva.
Mindet elfogadom
Mindet elutasítom
Süti tájékoztató
Nélkülözhetetlen sütik
Session
Elfogadom
Elutasítom
Chat modul sütik (25 db)
A chat ablak működéséhez szükséges sütik.
chat.chatra.io
Ha ezeket a sütiket letiltja, akkor a chat szoba nem fog működni.
Elfogadom
Elutasítom
Látogatás számlálóhoz szükséges süti (1 db)
Saját, belső használatú modul. A látogatás időpontja és helye alapján statisztikát készít a látogatók számáról és földrajzi helyéről. Az adatok nem kerülnek továbbításra 3. személy részére.
szkitaegyesulet.hu
Visitor Counter
Elfogadom
Elutasítom